Het NK Vlakland liep dit jaar een beetje anders dan we gewend zijn. Helaas konden onze grote FAI-2 finale plannen niet doorgaan en moesten we de voorrondes enige tijd stilleggen. Toch hebben we er het beste van gemaakt en het seizoen verlengt tot in de zomer. Onze nieuwe “NK Vlaklandbot” heeft ons dit jaar enorm geholpen door automatisch voorronde taken uit te schrijven. Hierdoor zijn er toch 8 geldige taken gevlogen. De einduitslag is als volgt:

Overall

  1. Hugo Robben
  2. Marcin Krawczyk
  3. Paul de Boer

Standaard

  1. Joop Westdijk
  2. Bram Buurlage
  3. Jeffrey Griffioen

Wegens de Corona maatregelen hebben we geen medaille-uitreiking kunnen houden. We bekijken nog of we op een later tijdstip toch nog een huldiging kunnen doen.

Namens de KNVvL willen we de winnaars feliciteren en wensen alle piloten nog vele veilige NK Vlakland taken toe!